Bal ,,Złota 11" ZPKP już w sobotę

Związek Polonijnych Klubów Piłkarskich już od wielu lat organizuje Bal Sportowy na którm przedstawiana jest Złota 11 ZPKP, tak też będzie w tym roku w najbliższą sobotę (8 luty) w Klubie Wisła odbędzie się zaprezentowanie Złotej 11 ZPKP za rok 2019.

Przez ostatnie lata wielu zawodników SC Vistulii było wyróżnianych na Balu Sportowca także działaczy klubowych jak i trenerów czy zawodników drużyn młodzieżowych. W ostatnim roku do jedenastki trafiło trzech zawodników WisłyŁukasz Hausner, Chris Karcz Christopher Kondratowicz, trenerem roku został Marcin Janeczko, trenerem młodzieżowym Rafał Bogusz, juniorem starszym została Olivia Strawa juniorem młodszym Krystian Nitek.

Kto w tym roku zostanie wyróżniony na Balu Sportowca ZPKP z Wiślaków dowiemy się już w sobotę 8 lutego początek Balu o godzinie 8:00pm.

Na fotce wyróżnieni Wiślacy na balu ZPKP za rok 2019 wraz z prezesem Wesołowskim.