Od wygranej Wiślacy rozpoczynają rundę wiosenną

NY Athletic Club - Wisła Garfield 0 : 2 (0:0)

Bramki: 63min. Hubert Dul (Robert Kruk) i 90min. Jimmy Eloy (GooguNamruev)

Skład wyjściowy: Anthony Caruso, Keijon Davis, Krzyś Kondratowicz, Robert Kruk, Matthew Fernandez, Igor Trajceski, Jonathan Sanchez, Hubert Dul, David Wilson, Paweł Kondratowicz, i Krzyś Karcz. wchodzili: Jimmy Eloy, Marek Mikanik, Anthony Quintero, Googu Namruev, and Jakub Gniazdowski.

Wisła wygrała swój pierwszy mecz ligowy tej wiosny, pokonując na wyjeździe NYAC 2:0. Mecz był dość wyrównany, żadna z drużyn nie dominowała nad drugą. Obie drużyny dobrze broniły, a w pierwszej połowie każda z drużyn stworzyła tylko po kilka okazji. W 63. minucie Robert Kruk podał piłkę do Huberta Dula, który oddał strzał z około 25 metrów. Jego strzał został otarł się o rywala i zmylił bramkarza który rzucił się w przeciwnym kierunku. Wisła nadal stwarzała sobie okazje po zdobyciu bramki, a najbliższy zdobycia bramki był David Wilson który trafił w poprzeczkę. Wisła zdobyła drugą bramkę w ostatniej minucie po kontrataku, gdy NYAC naciskał nan as żeby zremisować. Googu Namruev posłał piłkę do Jimmy'ego Eloya w uliczkę, który potwierdził zdobyciem bramki potwierdził nasze zwycięstwo. Tymi słowami kierownik drużyny a zarasem środkowy obronca Krzyś Kondratowicz podsumował mecz.

Kącik Statystyka:(mecze ligowe od sezonu 2010/2011)
560  bramkę dla Vistuli w meczach ligowych zdobył Jimmy Eloy
350  punktów w meczach ligowych zdobyła Vistula
111  zwycięstwo odniosła Vistula w meczach ligowych
105  występ w brawach Vistuli w meczach ligowych zaliczył Krzysztof Kondratowicz