S.C.Vistula - Jackson Lions FC  2 - 0

S.C. Vistula - Jackson Lions FC 2 - 0 (0:0)  Bramki: Chris Karcz (81min) i (88min)

Skład S.C.Vistuli:  Aldo Munoz, Adrian Baranowski, Krzyś Kondratowicz, Wojtek Piwowarczyk, Julian DiLeo, Chris Karcz, John Martinez, Nikolce Iloski, Bryan Rodrigues, Jimmy Moleus, Marcin Kasica, Keijon Davis

WIsła w sobotni wieczór pokonała drużynę Jackson Lions FC 2-0 w meczu ligowym ligi GSSL. Wiślacy zagrali z krótką ławką rezerwową,brakowało dużo zawodników z podstawowego składu a Łukasz Hausner pauzował za czerwoną kartkę którą zobaczył w ostatnim meczu. Do 80 minuty utrzymywał się remis 0-0. Było kilka okazji do szczelanie bramek ale nasi zawodnicy ich nie wykorzystali. W 81 minuty Chris Karcz  po asyscie Bryana Rodriguesa strzelił nie do obrony i Wiślacy wyszli na prowadzenie. Nasi obrońcy Chris Kaondratowicz i Wojtek Piwowarczyk wytrzymali presjię rywali i wraz z całą obroną nie dali się zaskoczyć. A Karcz zdobył drugą bramkę w 88 minuty po asyście Keijona Davisa. Niezawodny Marcin Kasica ponownie zagrał w ataku. W drużynie Vistuli zadebiutował Jimmy Moleus jest to boczy pomocnik a może grać także jako napastnik.

Okiem statystyka   Grafika wektorowa Z przymrużeniem oka, obrazy wektorowe, Z przymrużeniem oka  ilustracje i kliparty
180  meczy ligowych rozegrała Vistula od 2010 roku
81  zwycięstw0 Vistuli w lidze GSSL
30  meczy w barwach Vistuli rozegrał Adrian Baranowski
21  20 i 21 bramkę w sezonie 2020/2021 zdobył Chris Karcz
20  meczy w barwach Vistuli rozegrał nasz najmłodszy zawodnik (bramkarz) Aldo Munoz