VI kolejka -Zapowiedż

W szóstej kolejce ligowej S.C. Vistula swój mecz rozegra jakogoście na wyjeżdzie z drużyną  Bulldogs SC w miejscowości Matawan w niedzielę o 6pm. Bedzie to pierwsze spotkanie tych drużyn na tym szczeblu rozgrywek, Bulldogs SC to beniaminek w Super Division GSSL. Wiślacy w 5 rozegranych meczach zwycięsko wyszli z dwóch jeden zremisowali i dwa przegrali, Bulldogs rozegrał cztery mecze 2 wyrał i 2 przegrał. Nasza drużyna gra w kratkę porażka, remis, wygrana, porażka, wygrana, natomiast nasi rywale 2 pierwsze mecze wygrali a w dwóch kolejnych doznali porażek. Mamy nadzieje ż passa zostanie podtrzymana.

Naciekawej w IV kolejce zapowiada się mecz lidera Jackson Lions FC z Sportfriends Polonią SC, Lions wygrali 4 ostatnie mecze a Sportfrięnds Polonia dwa ostatnie.

Bulldogs SC
S.C. Vistula Garfield
Bulldogs SC vs S.C. Vistula Garfield
Gospodarze Goście
- : -
                                                                25.10.202018:00
                  Old Bridge High School 4209 County Rd 516, Matawan, NJ 07747

Pary VI kolejki:

North Jersey Alliance FC - : - Sport Club Portug.
Jackson Lions FC - : - Sportfriends Polonia S.C.
White Eagles SC - : - FC Motown
Bulldogs SC - : - S.C. Vistula Garfield