Wisła awansowała na 5 miejsce

White Eagle SC - S.C.VISTULA   1 - 5 (0:2)   Bramki: Marcin Kaisca-2, Paul Lee, Chris Karcz, Łukasz Hausner-po 1

Sład Wisły:  Aldo Munoz - Dean Wright, Krzyś Kondratowicz, Keijon Davis, Adrian Baranowski- Jefferson Dembassa, Łukasz Hausner, Paul Lee, Chris Karcz,  Nikolce Iloski, Marcin Kasica. wchodzili Googu Namruev Tomek Sawicki. Trener Chris Karcz.

Wisła w ostatnim tygodniu rozegrała dwa mecze ligowe we wtorek z liderem FC Motown przegrywając 1-3 i w niedzielę na wyjezdzie z White Eage SC wygrywając 5-1. Mecz z liderem był wyrównany a o zwycięstwie drużyny Motown zaważyła czerwona kartka neszego zawodnika przez co musieliśmy grać w 10. Bramkę dla Wisły zdobył Paweł Kondratowicz po podaniu z autu przez Mikołaja Kozdronia.

W meczu z White Eagles przewaga naszego zespołu była od początku spotkania czego dowodem jest 5 bramek, pierwszą zdobył Paul Lee po dograniu Karcz, druga to dzieło Chrisa Karcza po podaniu Hausnera, trzecia zdobył Lukasz Hausner po motrzymaniu piłki od Krzysia Kondratowicza. Dwie pozostałe zdobył Marcin Kasica po podaniach Hausnera i Iloskiego.

S.C.VISTULA - FC Motown 1 - 3 Bramka: Paweł Kondratowicz

Skład Wisły: Aldo Munoz- Bryan Rodrigues, Krzyś Kondratowicz, Jeremy Witherspoon, Keijon Davis- John Martinez, Łukasz Hausner, Nikolce Iloski, Jimmy Moleus, Nick Kozdron- Paweł Kondratowicz  wchodzili: Adrian Baranowski, Paul Lee, Jefferson Dembassa.  Trener: Krzyś Karcz

Następny mecz Wiślacy rozegrają  3 czerwca z Ironbound w Newark. Naszej drużynie do rozegrania pozostało jeszcze 5 spokań przy dobrej grze drużyna prowadzona przez Karcza i Kondratowicza z dużymi szansami na 3 miejsce w końcowej tabeli.

Okiem statystyka Grafika wektorowa Z przymrużeniem oka, obrazy wektorowe, Z przymrużeniem oka  ilustracje i kliparty
465 bramek zdobyła Vistula w meczach ligowych od sezonu 2010
155 mecz w barwach SC Vistuli rozegrał Łukasz Hausner
30 bramkę zdobył Łukasz Hausner w meczu ligowym