Wiślacy w finałach Memoriału

W niedzielę 29 sierpnia odbył się Memoriał Kazimierza Deyny na boiskach w Garfield, Vistula wystąpiła w obu kategopriach w Open i w Over 40 i w obu tych kategoriach zagrali w finałach.

W kategorii Open Vistula zajeła w grupie 1 miejsce z 6 punktami tyle samo miała 2 w grupie Polonia SC NY i to te dwie drużyny zagrały w finale. W meczu grupowym Wiślacy pokonali Polonistów 2-1 ale mecze finałowe ządzą się swoimi prawami, finał był zacięty i wyrównany a żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki i o wyniku musiały decydować rzuty karne. Jak się na koniec okazało to Polonia NY ostatecznie lepiej je wykonywało i wygrała 8-7 w rzutach karnych- Vistuli pozostało 2 miejsce w turnieju.

W kategorii Over 40 mecze rozgrywane były w dwóch grupach w grupie A Vistula zajeła pierwsze miejsce z kompletem punktów a w grupie B najlepszy był Polonez SC NY który też zdobył komplet punktów i to właśnie te dwie drużyny zagrały w meczu finałowym. Po zaciętym meczu o jedną bramke lepszy okazał się Polonez SC NY który pokonał S.C Vistulę 1-0, Wiślakom pozostał puchar za 2 miejsce.

Gratulujemy obu drużynom S.C.Vistuli Garfield.

Tu znajdziesz:

Wszystkie wyniki w KATEGORII  OPEN