Wiślacy w NJSA Open Cup

Wczoraj wieczorem została rozlosowana drabinka New Jersey State Cup w kategorii Men Open Cup wystąpi 29 drużyn w tym nasza drużyna S.C. Vistula.

Wiślacy rywalizacje rozpoczną od 1/16 finału potencjalnymi rywalami mogą być zespoły: Englewood Red Devils która w kwalifikacjach zagra z Parsippany Football Club a lepsza z tych drużyn o prawo gry z Vistulą w rundzie 1 zagra z Dilfs FC.

W ćwierćfinale potencjalnymi rywalami Wiślaków moga być North Jersey Alliance FC lub Ironbound SC, a w półfinale gdyby Vistula poradziła sobie z rywalami we wcześniejszych rundach to dla Wiślaków zaczną sie schody ich rywalem może być FC Motown lub Clifton Elite FC. Po drugiej stronie drabinki faworytami są drużyny Jackson Lions FC i Hoboken FC 1912.

Foto: gsslsoccer.com/

NJ vs NY o Puchar Prezesa