Wygrana Wisły 3-1

S.C. Vistula - North Jersey Alliance FC 3 – 1  Bramki: Paweł Kondratowicz (3)

Skład: Krzysztof Kondratowicz, Julian DiLeo, Keijon Davis, Łukasz Hausner, Adrian Baranowski, Ofek Nahar, Jefferson Dembassa, Nikolce Iloski, Patryk Gruca, Chris Karcz, Paweł Kondratowicz - Paul Lee, Kenneth Andrade, Goofy Namruev, Jacob Baca

W piątej kolejce ligowej Wiślacy pokonali North Jersey Alliance FC 3-1, była to druga wygrana ligowa a zarazem drugie zwycięstwo Vistuli na boisku w Garfield w tym sezonie. Hot-trickiem popisał się już po raz drugi w tym sezonie Paweł Kondratowicz który ma na końcie 10 bramek zdobytych w 5 meczach.

Wiślacy po wygraniu meczu zdobyli 3 punkty i w tabeli powrócili na 6 pozycje.

Zobacz TABELE

Kącik statystyka
145  mecz ligowy w barwach Vistuli rozegrał Łukasz Hausner od kiedy są prowadzone statystyki czyli od sezonu 2010/2011 i jest rekordzistą
80  mecz ligowy w barwach Vistuli rozegrał już jako grający trener Chris Karcz
34  bramek zdobył dla Vistuli Pawła Kondratowicz a tym samym zrównał się z Sebastianem Gostyńskim więcej od nich bramek zdobyli tylko Marcin Janeczko 44 i Chris Karcz który zdobył 105 bramek dla Vistuli.
10  mecz ligowy w barwach Vistuli rozegrał Patryk Gruca a Paweł Kondratowicz zdobył 10 bramek w tym sezonie dla Wisły
 meczy w Barwach Vistuli rozegrali: Julian DiLeo, Kenneth Andrade i Googu Namurew.
3  bramki zdobył w ostatnim meczu Paweł Kondratowicz