Wygrana z Ironbound 3:0

Ironbound FC - S.C.VISTULA   0 - 3  (0:2)  Bramki: (20min) Paul Lee, (25min) Łukasz Hausner, (60min) Paweł Kondratowicz

Skład Wisły:

Aldo Munoz- Googu Namruev, Krzyś Kondratowicz, Marcin Kasica, Keijon Davis - Łukasz Hausner, Jefferson Dembassa, Nikolce Illoski, Paul Lee, -Paweł Kondratowicz, Jimmy Moleus. wchodzili: Dean Wright, Viktor Pervushken. Trener: Chris Karcz.

W czwartkowy wieczór Wiślacy rozegrali mecz zaległy z Ironbound na boisku w Newark, mecz rozgrywany był w padającym deszczu. Rywale mieli mocną drużynę ale nasza drużyna miała przewagę prezes cały mecz. W 20 minucie, Paul Lee po rzutu rożnego wykonanym przez Łukasza Hausnera zdobył pierwszą bramkę. 5 minut później, Nikolce Iloski znalazł Hausiego w polu karnem po rozegraniu z Jimmy Moleu, Hausner łatwo znalazł drogę do bramki. Vistula miała więcej okazji w pierwszej połowie. Paweł Kondratowicz uderzył słupka i obrońca wybił piłkę z linii bramkowej po strzału Jimmy Moleus. Trzecia bramka zdobyta została w 60 minucie, kiedy to Jefferson Dembassa podał do Pawła Kondratowicz, który wykiwał zawodnika rywali i zdobył bramkę. ustalając wynik meczu na 3-0. Chris Karcz tym razem dyregował drużyną z ławki bo ciągle leczy kontuzje.

Zwycięstwem Wiślacy uczcili 69 rocznice założenia klubu sportowego S.C. Vistula Garfield a Polska nazwa to Wisła Garfield która przypada na 3 czerwca.

Okiem statystykaGrafika wektorowa Z przymrużeniem oka, obrazy wektorowe, Z przymrużeniem oka  ilustracje i kliparty
70  mecz w barwach Vistuli w rozgrywkach ligowych rozegrał Krzysztof Kondratowicz wychwanek klubu
45  mecz w barwach Vistuli w rozgrywkach ligowych rozegrał Paweł Kondratowicz wychwanek klubu