Z Serbami 3 - 1 dla Wisły

S.C.Vistula - White Eagles SC  3 - 1 (2:1)  Bramki:  Sebastian Gostynski, Wojciech Piwowarczyk, Nicolce Iloski.

Skład: Aldo Munoz - Bryan Rodrigues, Krzyś Kondratowicz, Wojciech Piwowarczyk, Adrian Baranowski - Łukasz Hausner, Jacob Baca, Nikolce Iloski, Sebastian Gostynski, Paul Lee -Marcin Kasica. wchodzili: Viktor Pervushken, Googu Namruev, Keijon Davis, Kenneth Andrade, Julian DiLeo. Trener: Chris Karcz

Wiślacy dobrze rozpoczeli rozgrywki ligowe na wiosnę pokonując na boisku w Garfield w meczu zaległym rundy jesiennej drużynę Serbską White Eagles SC 3 -1. Drużyna prowadzona przez Chrisa Karcza kontrolowała przebieg meczu od początku spotkania, jako pierwsza wyszła na prowadzenie po bramce Sebastiana Gostynskiego co prawda serbowie doprowadzili do remisu ale jeszcze przed przerwą po rzucie rożnym Wojtek Piowowarczyk wyprowadza Vistulę na 2-1. W drugiej połowie dalej Wisła była drużyna dominującą na boisku czego dowodem była trzecia bramka zdobyta przez Nikolce Ilosci po składnej akcji zespołu. Wynik mógłbyć bardziej okazalszy ale celowniki Wiślaków są jeszcze rozegulowane po zimie. Na kłopoty Kasa można powiedzieć a mianowicieWiślacy wystąpili bez swoich dwóch etatowych napastników Chrisa Karcza i Pawła Kondratowicza i musiał ich zastąpić Marcin Kasica który w Wiśle grał już na wszystkich pozycjach i całkiem dobrze w roli napastnika Marcin sobie poradził.