3-0 Wisły z Sambą

KidSuper Samba AC – S.C. Vistula Garfield 0 : 3 (0-3)  Bramki: 9min. i 43min k. Pawel Kondratowicz  (Dul, Karcz), 45min Jonathan Sanchez (Nahar)

Sklad wyjściowy: Anthony Caruso, Marek Mikanik, Krzyś Kondratowicz, Wojciech Piwowarczyk, Keijon Davis, Ofek Nahar, Jonathan Sanchez, Jonathan Gutierrez, Krzyś Karcz, Hubert Dul, i Paweł Kondratowicz Wchodzili: Paul Lee, Googu Namruev, Anthony Quintero, Matthew Fernandez, i Viktor Pervushkin

Wisła w 20 kolejce zdobyła cenne trzy punkty na wyjeździe z KidsSuper Samba co pozwoliło jej wyprzedzić w tabeli rywala z Nowego Jorku. W 9. minucie Hubert Dul obsłużył dobrą piłką Pawła Kondratowicza, który nie zmarnował szansy i dał Wiśle prowadzenie 1-0. Samba częściej utrzymywał się przy piłce ale nie stwarza klarownych sytuacji bramkowych, Wisła choć miała mniej okazji to stwarzała bardziej groźne. W 43. minucie Krzyś Karcz został sfaulowany przez bramkarza rywali w polu karnym. Paweł Kondratowicz strzelił pewnie rzut karny i podwyższył prowadzenie Wisły do dwóch bramek. Przed przerwą Wisła w dalszym ciągu wywierała presję na Sambie, a Ofek Nahar stworzył szansę Jonathanowi Sanchezowi, który jeszcze przed przerwą wyprowadził Vistule na 3:0. Obie drużyny stworzyły sobie okazje w drugiej połowie, jednak Wisła dobrze się broniła, zachowując czyste konto i zapewniając sobie zwycięstwo. Podsumował mecz grający kierownik drużyny Krzyś Kondratowicz.

Kącik Statystyka:(mecze ligowe od sezonu 2010/2011)