Awans Wisły w NJ State Cup

S.C.Vistula Garfield - Jersey Devils 4 : 1 (4:1)

Bramki: Keijon Davis-2 (Adrian Baranowski i Krzys Kondratowicz), Krzys Karcz (Keijon Davis), i Krzys Kondratowicz (Keijon Davis)

Skład Wisły: Anthony Caruso, Marek Mikanik, Krzys Kondratowicz, Robert Kruk, Adrian Baranowski, Keijon Davis, Jonathan Sanchez, Anthony Quintero, Ofek Nahar, Googu Namruev, i Krzys Karcz. Wchodzili: Paul Lee i Jimmy Eloy

Wisła po zwycięstwie 4:1 z Jersey Devils awansowała do półfinału Pucharu Stanu New Jersey. Drużyna rywali składała się z byłych zawodników Den of Lions. Wisła była więcej w posiadaniu piłki i zaczęła przejmować kontrolę nad meczem. Długa piłka Keijona Davisa otworzyła Wiśle trafiła pod nogi Krzysia Karcza, który po dziesięciu minutach gry otworzył wynik meczu na 1:0 . Goście odpowiedzieli wkrótce po długim podaniem po prawym skrzydłem, który zakończył się strzałem ipokonaaniem Caruso. Wisła szybko zareagowała, gdy dośrodkowanie Adriana Baranowskiego trafiło do Keijona Davisa w pole karne. Strzał Davisa trafił w górny róg bramki rywali i ponownie dał Wiśle prowadzenie. Wisła powiększyła prowadzenie, gdy Krzys Kondratowicz strzelił głową po długim wrzucie piłki przez Keijona Davisa. Davis zakończył swój dobry wieczór dodając kolejnego gola tuż przed przerwą. Genialna akcja zespołu doprowadziła do rozegrania Krzysia Kondratowicza i Marka Mikanika na prawym skrzydle. Dośrodkowanie Kondratowicza trafiło do Davisa, który zdobył bramkę z kilku metrów. W drugiej połowie Wisła stworzyła sobie więcej sytuacji strzeleckich, ale my nie potrafiliśmy podwyższyć prowadzenia. Powiedział po meczu Krzyś Kondratowicz.