Czwarta ligowa wygrana Wisły

S.C.Vistula – Jersey Shore Boca Junior 4 : 2

Bramki: Rene White -3 i Paweł Kondratowicz-1

Skład wyjsciowy: Anthony Caruso, Adrian Baranowski, Krzys Kondratowicz, WojciechPiwowarczyk, Patryk Gruca, MikolajKozdron, Kuba Gniazdowski, Krzys Karcz, GooguNamruev, Viktor Pervushkin, Pawel Kondratowicz. Wchodzili: Rene White, Clay Smith, Johnny Sanchez, Paul Lee, Ofek Nahar, Alex Kiwowicz, i Jorge Salas

Vistula pokonała dotychczasowego lidera Super Division w lidze Garden State i przeskoczy go w ligowej tabeli w meczach ligowych Wiślacy nie stracili punktu. To było 4 zwycięstwo Wiślaków w lidze a 6 z rzędu. Trzy bramki dla Wisły zdobył w swoim debucie w naszej drużynie 25-letni Rene With aczwartą dorzucił Paweł Kondratowicz który w tym sezome ma już na swoim koncie 8 bramek.
Wisła podtrzymuje dobrą passe jak relacjonuje kierownik drużyny Krzyś Kondratowicz, wygrywając w niedzielę z Jersey Shore Boca Jr. w meczu rozegranym jako gospodarz w Garfield. Goście wychodzili na boisko jako lider ligowej tabeli. To był wyrównany mecz, w którym obie drużyny stwarzały szanse na zdobycie bramki. Goście strzelili jako pierwsi po kontrataku w 20. minucie. W 30. minucie trener Wisła Chris Karcz dokonał kilku zmian, w tym debiutant Rene White. Nie minęła minuta później, gdy po dośrodkowaniu Kuby Gniazdowskiego strzałem od poprzeczki trafił Rene swoim pierwszym kontakcje piłki w barwach Wisły. Kilka minut później Rene został sfaulowany w polu karnym, a Paweł Kondratowicz strzelił kolejny już rzut karny. Wisła prowadziła do przerwy 2-1. Po przerwie Wisła zaczęła bardzo mocno. Mikołaj Kozdroń wymusił błąd bramkarza i piłka spadła do Rene White'a, który zdobył swój drugi gol. Boca odpowiedział fantastycznym strzałem z dwudziestu pięciu jardów w górny róg i zbliżyła się do Wisły o jedną bramkę. Wisła powiększyła prowadzenie dzięki świetnej grze całej drużyny. Akcja Wiślaków prawą stroną boiska poczynając od obrony, piłka poszybowała do Kozdrona, który dośrodkował do Whita który zdobywa trzecią bramkę w meczu a czwartą dla Vistuli.
Kącik Statystyka: (od sezonu 2010)
100  zwycięstwo odniosła Vistula w meczach ligowych
60  mecz Pawła Kondratowicza w barwach Vistuli w lidze
16  15 i 14 bramkę w sezonie dla Vistuli strzelił Rene White
3  hat-trickiem popisał się debiutujący w barwach Vistuli Rene White
2  debiutantów wystąpiło w barwach Vistuli w meczu z Boca Rene Whitye i Aleksander Kiwowicz