Finał Pucharu Ligi

Wiślacy w niedzielę 26 czerwca o godzinie 12:30pm rozegrają mecz finałowy o Puchar Ligi GSSL w Super Division. Rywalem pierwszej drużyny Vistuli będzie drużyna Jackson Lions FC a mecz odbędzie się na boisku Manalapan Recr. Center Field K (Turf), Route 522 Manalapan NJ.

Rywal piłkarzom Wisły jest dobrze znany w ostatnim czasie Wiślacy 10-krotnie spotykali się z Lwami z Jackson, bilans minimalne jest korzystniejszy dla rywali Vistula wygrała 4 mecze a rywale 5 w 1 był remis. Bramki: 21-24 dla rywali 9 bramek dla Wisły w bespośrednich meczach zdobył grający trener Chris Karcz. Mecze pucharowe rządzą się swoimi prawani, więc sprawa wyniku jest otwarta do ostatniego gwizdka sędziego którym będzie Fernado Rodriguez.

Liczymy na doping naszych kibiców !

OGLĄDAJ NA ŻYWO

League Cup-GSSL