Hat trick Pawła Kondratowicza

Ironbound SC – S.C.VISTULA 1 : 3 (0:2)

Bramki: Paweł Kondratowicz -3

Sklad Wisły: Anthony Caruso- Dean Wright, Krzys Kondratowicz, WojtekPiwowarczyk, Keijon Davis - Jonathan Sanchez, Kuba Gniazdowski, Nikolce Iloski - Viktor Pervushkin, Paweł Kondratowicz, i Chris Karcz. Wchodzili: Paul Lee, Googu Namruev, Ofek Nahar, Clay Smith, Marek Mikanik

Wisła wygrała swój drugi ligowy mecz w sezonie na wyjeździe w Newark z Ironbound 3:1. Wisła zaczęła mocno od pierwszego gwizdka, stwarzając kilka okazji. Zostaliśmy nagrodzeni, gdy głową Karcz uderzył w poprzeczkę a piłka spadła pod nogi Viktora Pervushkina. Jego strzał dotarł do Pawła Kondratowicza, który sprytnie trafił do siatki piętą. Kilka minut później obaj ponownie znaleźli się ponownie w głównych rolach po dośrodkowaniu Pervushkina, który odnalazł Kondratowicza na długiom słupku który głową strzela drugą bramkę. Taki wynik pozostał do końca pierwszej połowy. Gospodarze od początku drugiej połowy dość mocno zaatakowali i zdobyli bramkę po tym, jak sędzia uznał, że jeden z ich zawodników został sfaulowany w polu karnym. Wisła szybko odpowiedziała, gdy Krzys Karcz został sfaulowany w polu karnym a Paweł Kondratowicz nie dał szans bramkarzowi gospodarzy i strzelił karnego kompletują hat tricka w meczu. Wisła utrzymała ten bezpieczy wynik dzięki dobrej grze bramkarza Anthoniego Caruso i całej obronie mając też kilka szans na podwyższenie końcowego wyniku. Reasumując było to zasłużone zwycięstwo Wisły.

Nagranie jest nadal dostępne pod tym samym linkiem, co na żywo.

Kącik Statystyka:
505 bramek zdobyła Vistuli w meczach ligowych od 2010 roku
310 tyle Vistula zdobyła w meczch ligowych
205 mecz Vistuli był meczem zwycięskim
85 meczy z w barwach Vistuli rozegrał Krzysztof Kondratowicz
20 meczy z w barwach Vistuli rozegrali Wojtek Piwowarczyk i Ofek Nahar
10 meczy w barwavh Vistuli w meczu ligowym rozegrał Anthony Caroso i Jeff Clay Smith