Kto z Wiślaków w 11 ZPKP !

Zbliża sie kolejny Bal Sportowca organizowany przez Związek Polonijnych Klubów Piłkarskich (PASA) w poprzednich latch wielu zawodników SC Vistula występowało w głównych rolach a kto w tym roku będzie nominowany do ,,Złotej 11 ZPKP''. Kandytatów jest wielu bo rok 2018 byl bardzo udany dla drużyny seniorów SC Vistula przypomnijmy w na początku marca Wiślacy zostali vicemistrzami turnieju o Memoriał Kazimierza Górskiego. W sierpniu Wiślacy w dwóch kategoriach Open i Over 40 zostali najlepszymi drużynami na wschodnim wybrzeżu USA w turnieju Memoriale Kazimierza Deyny.

Kandydatów jest kilku Chris Karcz najlepszy polonijny strzelec Sebastian Gostyński, Krzysztof Kondratowicz, Łukasz Hausner czy Jakub Gołąbek i można było by wymnienić jeszcze kilku zawodników a kogo zobaczymy na balu 19 Lutego w Cracovia Manor w Wallington przekonamy sie w krótce (więcej informacji o Balu Sportowca i bilety).

W ubiegłym roku w ,,Złotej 11 ZPKP" znależli sie Wiślacy: Chris KARCZ i Jakub GOŁĄBEK.

A w ostatnich kilku latach SC Vistulę reprezentowali następujący zawodnicy:

Za rok 2017  Chris KARCZ, Jakub GOŁABEK
2016  Krzysztof KONDRATOWICZ, Łukasz HAUSNER, Sebastian GOSTYŃSKI
2015  Marcin JANECZKO, Tomasz KOŚCIUKIEWICZ
2014  Łukasz HAUSNER, Marcin KASICA
2012  Tomasz KOŚCIUKIEWICZ, Marcin JANECZKO
2011  Łukasz HAUSNER, Marcin JANECZKO, Konrad KRUCZEK

Na fotce Laureaci z 2018 roku (od lewej) Odkrycie Roku: Paul Kondratowicz, i Jakub Gołąbek Chris Karcz.