S.C Vistula - Buldogs FC  3 -1

S.C.VISTULA – Bulldogs FC  3 – 1 (2:0)  Bramki: Nikolce Iloski-2, Viktor Pervushkin -1

Skład:  Aldo Munoz-Julian DiLeo, Krzyś Kondratowicz, Wojciech Piwowarczyk, Keijon Davis- Paul Lee, Nick Kozdron, Łukasz Hausner, Nikolce Ilości, Viktor Pervushken-Chris Karcz, wchodzili: Troy Carrington, Jimmy Moleus, Jacob Baca, Adrian Baranowski, i Marcin Kasica.
Wisła w 15-tej kolejce ligowej pokonała drużynę Buldogs FC 3:1 po dobrym i ciekawym mecz, zwycięstwo z Bulldogs było 4 wygraną drużyny prowadzonej przez Karcza na wiosnę. Pierwsze dwie bramki padły jeszcze przed przerwą, pierwszą zdobył Viktor Pervuskin po podaniu Chrisa Karcz druga bramka po ładnym rozegraniu piłki przez Paula Lee zdobył Nikolce Iloski. W drugiej połowie Wiślacy dołożyli trzecią bramke po strzale Iloskiego a asystował ponownie Karcz, na 5 minut przed końcem meczu rywale zdobyli honorową bramkę.

W nadchodzącą sobotę rozegrane zostaną derby polonijne w New Jersey pomiędzy S.C.Vistulą Garfield a Sportfriends Polonią SC Wayne na boisku w Garfield.

Okiem statystykaGrafika wektorowa Z przymrużeniem oka, obrazy wektorowe, Z przymrużeniem oka  ilustracje i kliparty