S.C.Vistula - Ukrainian Sitch 4 – 3

S.C.Vistula - Ukrainian Sitch 4 – 3 (1:1) Bramki: Chris Karcz (2) i Wojciech Piwowarczyk (2)

Skład: Aldo Munoz,Keijon Davis, Krzyś Kondratowicz, Wojtek Piwowarczyk, Julian DiLeo, Łukasz Hausner, Johnny Martinez, Nikolce Iloski, Jimmy Moleus, Viktor Pervushken, Jeremy Witherspoon wchodzili: Chris Karcz, Troy Carrington, Sebastian Gostynski, Adrian Baranowski, Paul Lee.

Bardzo wysoko zawiesili rywale Wiślaków poprzeczkę w zaległym meczu ligowym, wystarczy wspomnieć że drużyna Ukrainians Sitch trzy razy obejmowali prowadzenie 1-0, 2-1 i 3-2 ale to Vistula ostatecznie zgarneła całą pule za każdym razem odpowiadając celnym trafieniem. Bramki dla naszego zespołu zdobyli po 2 Chris Karcz i Wojtek Piwowarczyk. W drużynie Wisły zadebiutował nowy zawodnik Troy Carrington.

Okiem statystykaGrafika wektorowa Z przymrużeniem oka, obrazy wektorowe, Z przymrużeniem oka  ilustracje i kliparty
151  meczy ligowych rozegrał Łukasz Hausner w barwach Vistuli
85  mecz w barwach Vistuli rozegrach Chris Karcz