Ukrainian Sitch SC - S.C.Vistula Garfield 1 - 4

Ukrainian Sitch SC - S.C.Vistula Garfield 1 - 4 (1:1)

Bramki: 25min. Pawel Kondratowicz (asysta Chris Karcz), 60min. Ofek Nahar (asysta Chris Karcz), 70min. Patryk Gruca (asysta Paweł Kondratowicz), 78min. Paul Lee (asysta Googu Namruev).

Skład Vistuli: Anthony Caruso, Adrian Baranowski, WojciechPiwowarczyk, Kiril Nesterov, Patryk Gruca, Artur Muginov, Kuba Gniazdowski, Krzys Karcz, Googu Namruev, Paul Lee, i Paweł Kondratowicz. Wchodzili: Ofek Nahar, Jonathan Sanchez, Clay Smith, Radostin Pehlivanov. Trener: Krzyś Kondratowicz.

Od zwycięstwa rozgrywki ligowe rozpoczęła Wisła pokonując na wyjeździe Ukrainians Sitch 4:1, to druga wygrana Wiślaków tej jesieni po wygraniu w pucharze U.S.Open Cup.

Pierwszy ligowy mecz sezonu zaowocował wspaniałym zwycięstwem Wisły. To był bardzo zimny i wietrzny piątkowy wieczór, co w pewien sposób wzbogaciło grę. Gospodarze dobrze weszli w meczi, strzelając w 5 minucie po tym, jak Wisła nie zdołała wybić piłki z wrzututki z dużej odległości. Wisła doprowadziła do remisu w 25 minucie, kiedy długą piłkę Krzysia Karcza trafiła do Paweła Kondratowicza. Paul znalazł się 1 na 1 i pokonał bramkarza gospodarzy i w tym momencie był remis 1:1. Mecz pozostał remisowy do końca pierwszej połowy. W drugiej połowie Wisła kontrolowała grę i zaczęła stwarzać więcej szans na zdobycie goli. W 60 minucie piłka po podaniu Karcza trafiła do Ofka Nahara, który uderzył na bramkę lewą nogą i było 2:1 dla naszego zespołu. W 70 minucie podwyszyliśmy na 3:1, gdy Paweł Kondratowicz przedryblował dwóch obrońców i z kornera podał do Patryka Grucę, który podbiegł z lewej strony, by strzelić obok bramkarza. Wisła dołożyła jeszcze jednego gola w 78 minucie, kiedy Googu Namruev odnalazł Paula Lee, najlepszego strzelca turnieju Deyny który po raz czwarty pokonał bramkarza gospodarzy. To był dobry początek sezonu i mamy nadzieję, że będziemy go kontynuować przez cały sezon. Powiedział po meczu kierownik drużyny Krzyś Kondratowicz (który nie gra z powodu kontuzji).

Kącik Statystyka:
45 bramek zdobył  Pawła Kondratowicza w meczach ligowych Vistuli
20 występów w barwach Vistuli ma na końcie Googu Namruev który uwieńczył występ zdobyciem bramki