Wisła powalczy o puchary w Memoriale K.Deyny !

Dwie nasze drużyny seniorów powalczą w turnieju o Memoriał Kazimierza Deyny w kategorii Open i w kategorii Over 30. Jako pierwsi w sobote zagrają Wiślacy w kategorii Over 30 a rywalami w grupie A będą zespoły: PKS Ridgewood NY, Polonia Wallington i Belvedera Rutherford. Pierwszy mecz o godzinie 8:35 rano z PKS Ridgewood.

Zespół w kategorii Open zagra w niedziele w grupie A wraz z: Polonia Panthers Wallington, Stala Mielec NY i Olympia Stamford, pierwszy mecz w niedziele o godzinie 8:00am z Polonia Panthers.

Forma Wiślaków to zagadka turniej pokaże nam jak są przygotowani seniorzy do sezonu który już niebawem rozpoczną w lidze GSSL. Co do kategorii Over 30 to Wiślacy napewno sa faworytami i nie zagranie w finale będzie niespodzianką, natomiast w kategorii Open młody zespół Wisły jak się zaprezentuje to jest wielka zagadka. Już za kilkadziesiąt godzin się przekonamy.

Zapraszamy kibiców polonijnej piłki nożnej na Polanke Sokołów (140 Falcon Rd. Hillsborough Twp.NJ08844)

Pełny Terminarz w Kategorii OPEN

Pełny Terminarz w Kategorii OVER 30