Z Hackensack Strikers na koniec g.8:00pm !

To już ostatni mecz naszych seniorów na jesieni a zarazem pierwszy mecz rundy wiosennej rozegrany awansem. Wisła zagra z Hackensack Striker w sobotę 5 grudnia o godzinie 8:00pm na boisku Johnson Park w Hackensack przy 490 River St, Hackensack, NJ 07601. W pierwszym meczu rundy jesiennej z tym rywalem Wiślacy wygrali walkowerem ponieważ rywale nie zdążyli dopełnić wszystkich formalności rejestracyjnych. Statystyki na boisku pomiędzy tymi drużynami w ostatnich 3 meczach przemawiają za naszymi rywalami którzy wygrali wszystkie 3 mecze, ale w obecnym sezonie to nasi chłopcy lepiej sobie radzą którzy są w tabeli na 5 miejscu z 13 punktami natomiast nasz rywal jest 8 z 5 punktami. Żeby na zimę nastroje pozostały optymistyczne warto by powalczyć o pełną zdobycz 3 punktów.

NASTĄPIŁA ZMIANA w ostatniej chwili godziny rozpoczęcia meczy na 8:00pm