Zapowiedź meczu !

SC VISTULA - Union Ukrainians

Sobota 24 Pazdziernik  7:00pm

Athenia Complex,

718 Clifton Ave, Clifton NJ.

Drużyna seniorów w najbliższą sobote zmierzy się z zespołem Union Ukrainians ten zespół to nasz sąsiad z ligowej tabeli. Mecz odbędzie się o godzinie 7:00pm na boisku Athenia Complex w Clifton NJ a nasza drużyna wystąpi jako gospodarz spotkania. Wisła po 6 kolejkach zajmuje 4 miejsce w Super Diwision ligi GSSL a nasi rywale z 6 punktami są na miejscu 6. Ostatnie 4 spotkania pomiędzy zinteresowanymi druzynami to 2 wygrane Ukrainians 1 wygrana Wisły i 1 remis. W ostatnich 5 spotkanich Wisła ma bilans 2-1-2 a Union 2-0-3. Ciekawostką jest że w 4 spotkaniach z Union Ukrainians nasz kapitan Marcin Janeczko zdobył 4 bramki a pełne 360 minut rozegrał Marcin Kasica. Zobaczymy czy w sobote Wiślacy poprawią swój bilans. Zapraszamy !

Gdzie ta piłka ? (Kuba Gołąbek na fotce)