U16 Eagles w półfinale NJ Cup !

Wczoraj wieczorem nasi juniorzy drużynaU16 Eaglespokonała po bardzo zacietym meczuExcel Lightning2-1(0:0) i awansowała do półfinału NJ Cup. Rywale na poczatku drugiej polowy zdobyli bramke w 90 minucie wyrownalMateusz Rojeki ten sam zawodnik w doliczonym czasie gry zdobyl zwycieska bramke dla Orlow.

Rywalem naszych Orłów w półfinale będzie drużynaVernon Red Bulls. Powodzenia w kolejnym meczu !

Drużyna trenowana jest przez byłego trenera Ironbound , Galo Gutierrez Jr i trenera , bramkarz Luis Rea . Menagerem druzyny jest Johna Kondratowicz i Mark Homola . Gracze, którzy grali : Piotr Blazon, Andres Gutierrez, William Guzman, David Hlawacz, Tomas Homola, Aleksander Klos, Christopher Kondratowicz, Mark Mikanik, Michal Ozga, Chris Pedraza, Kamil Praszek, Mateusz Rojek, Christian Roszkowski, Filip Stanenczak, Fredy Talavera, Patryk Wilk. Zawodnicy ktorzy sa jeszcze w druzynie: Adrian Sawicki, Jakub Iwaniuk, Damian Kolodziej, Max Didenko, Sherif Elmetwally, Eladham Mokhemar Selim Ali.