Porażka z liderem !

Motown FC - SC VISTULA   8 -3  Bramki:  Chris Karcz

SC Vistula skład: Aldo Munoz - Paul Lee, Malka Kleinti, Krzysztof Kondratowicz, Andrew Ruane, Jakub Gołąbek, Łukasz Hausner, Kamil Doktor, Sebastian Gostyński, Viktor Pervushkin, Chris Karcz, Adrian Baranowski, Samuel Benel, Marcin Janeczko.

Lider i mistrz z ubiegłego sezonu okazał się bezlitosny dla drużyny Wisły i wysoko wygrał na własnym boisku 8-3, tym samym Wiślacy ciągle pozostają bez punktu z drużyną Motown. Na uwagę zasługuje Chris Karcz który zdobył 100 101 i 102 bramkę w barwach SC Vistula. Po drugiej porażce w sezonie SC Vistula spadła w tabeli na 6 miejsce.

Już dziś zapraszamy na derby polonijne New Jersey, SC Vistula zagra z Polonią Wallington w sobote 27 pazdziernika o 19:30 na Athenia Complex w Cliftonie.

Kącik Statystyka:

150-  meczach w lidze GSSL rozegrała Wisła.

102- 3 bramki Krzysztofa Karcza to 100,101 i 102 bramka w meczach ligowych w barwach Wisły.

70-  mecz rozegrał Krzysztof Karcz w lidze w barwach SC Vistuli.

15-  mecz rozegrał w barwach SC Vistulii  Viktor Pervushkin.

15-  bramek Wisła zdobyła w 5 ligowtch meczach w tym sezonie.

12-  bramek w 5 meczach zdobył Krzyszyof Karcz.

5-    kolejnych meczach ligowych bramki zdobywał Krzysztof Karcz.