Czterech Wiślaków wyróżnionych przez ZPKP !

Na Balu Sportowca organizowanym przez Związek Polonijnych Klubów Piłkarskich w ,,Clubie Wisła'' zostało wyróżnionych czterech sportowców naszego klubu SC Vistula za rok 2014. W kategorii Piłkarz Roku: Marcin Kasica i Łukasz Hausner w kategorii Odkrycie Roku NJ: Sebastian Gostyński i w kategorii Trener Młodzieżowy: Piotr Sala. Gratulujemy naszym i innym sportowcom którzy otrzymali statuetki z rąk prezesa Jerzego Karwowskiego i miss ZPKP Alexandry Siwiec.

Na fotce powyżej: stoją od lewej: piszący te słowa, prezes SC Vistula John Kondratowicz, trener juniorów: Piotr Sala, menager/trener seniorów Piotr Gołąbek. Dolny rząd: seniorzy, Marcin Kasica, Sebastian Gostyński i Łukasz Hausner.

Poniżej pełna lista wyróżnionych: ,,Złota 11''

Damian Janicki, Radosław Kucharski-obaj Polonia NY,Konrad Sobotka, Mateusz Tancula-obaj Gwardia PLNY,Wojciech Sobotka, Arin Lekaj-obaj Olympia Stamford, Łukasz Hausner,  Marcin Kasica-obaj Wisła Garfield, Grzegorz Kruk, Kestutis Mikolatis-obaj Stal Mielec NY, Kevin Gromadowski-Polonia Falcon NB, Tomasz Wojtak-Belveder Rutherford, Mateusz Brela-Polonia Wallington.

Dzałaczem Roku został-Andzrej Gromadowski- Polonia Falcon NB, Trenerem Roku: Grzegorz Wędzyński-Polonia NY,Odkrycie Roku: w NJ-Sebastian Gostyński- Wisła Garfield w NY Piotr Dublicki- Stal Mielec NY, w CT-Adrian Lekaj-Olympia Stamford. Trener Młodzieży: Piotr Sala- Wisła Garfield. Wyróżniony został także Najlepszy Trener NJ High School:Marek Mąka.Wyróżnienie w kategorii Sponsor Roku 2014 zostało przyznane dla: PSFUK, Banaś Bakery, Kozak Sport Center.

Wyróżnieni wraz z działaczami ZPKP.