John Kondratowicz !

Niezmiennie od 2010 roku Prezesem Klubu Sportowego Vistula jest John Kondratowicz, pod jego rządami klub sportowy a szczególnie drużyny młodzieżowe rozwijały się w bardzo szybkim tępie. Czego dowodem jest ilość dzieci i młodzieży trenującej w klubie SC Vistula a jest to 12 drużyn młodzieżowych w tym jedna- pierwsza w historii klubu drużyna dziewczyn U14 Rebels która rozgrywa mecze ligowe i dwie grupy rekreacyjne. Prezes Kondratowicz duży nacisk kładzie nie tylko na rozgrywki ligowe gdzie nasze drużyny rywalizują w silnych ligach NCSA i EDP ale także na udział naszych drużyn w rozgrywkach pucharowych i turniejowych co daje możliwość naszym zawodnikom wypatrzenie ich przez trenerów drużyn uniwersyteckich gdzie jest możliwość otrzymania stypendium na studia. Funkcja prezesa jak i wiele innych funkcji w klubie Wisła są funkcjami społecznymi za które żaden członek zarządu nie pobiera wynagrodzenia tym bardziej za prace i czas poświecony dla klubu przez Jasia Kondratowicza i zarząd klubu należą sie serdeczne podziękowania. Przez te pięć lat praca John Kondratowicz została zauważona nie tylko przez osoby związane z klubem, John Kondratowicz został wybrany Działaczem Roku za 2012 przez Związek Polonijnych Klubów Piłkarskich a nagrode otrzymach z rąk ówczesnego trenera reprezentacji Polski w piłce nożnej Waldemara Fornalika. Klub Wisła został też doceniony przez władze miasta Garfield które mianowały Johna Kondratowicza w 2013 roku Marszałkiem Parady Pułaskiego dla dywizjii Garfield. Liczymy że u steru władz pozostanie John Kondratowicz na nastepny rok.

We wtorek 2 czerwca 2015r. o godzinie 19:30 odbędzie się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze na którym zostanie przedstawione sprawozdanie z ostatniego roku działalności klubu a następnie odbędą się wybory zarządu na rok 2015/2016. Zapraszamy wszytkich członków klubu do wzięcia udziału w zebraniu.

Adres:

Wisła Club 73 Main Str. Garfield NJ 07026