Spotkanie ze Zigniewem Bródką !

Wczoraj Club Wisła gościł Mistrza Olimpijskiego z SocziZbigniewa Bródke wraz z małżonką i prezesem Związku Łyzwiarstwa Szybkiego Kazimierzem Kowalczykiem. Spotkanie było zorganizowane przez Związek Polonijnych Klubów Piłkarskich (PASA). Zbigniew Bródka cierpliwie odpowiadał na pytania zgromadzonych gości i pozował do zdjęć, miłym akcentem spotkania było przekazanie przez zawodnika drużyny U8 StarsKrystiana Nitka prowadzonego przez trenera Piotra Sale koszulki strażackiej ze straży Garfield dla Zbigniewa Brodki. Brodka to nie tylko wielki mistrz i sportowiec ale także mily, skromy i sympatyczny człowiek któremu życzymy jeszcze wielu sukcesów. Szkoda ze rodzice nie zadbali o swoje pociechy i tak mało było dzieci na tym tak bardzo ciekawym spotkaniuna ktorym mogliby zobaczyci uslyszec wzor do nasladowania.

Na zdjęcu Krystian Nitek ze Zigniewem Bródką.