Wspaniała zabawa Wiślaków !

Cała wielka rodzina Klubu Sportowego Vistula bawiła się wczoraj na zabawie tanecznej w Wallington w której zgromadziło się ponad 250 osób. Jak to już bywa od lat na zabawach organizowanych przez SC Vistula nie zabrakło pysznego jedzenia i dobrej muzyki granej przez DJ Paweł a któremu pomagał DJ(trener) Luis. Zabawe rozpoczoł prezes klubu Maksymilian Kozioł który przedstawił trenerów pracujących w Wiśle i zaprosił wszystkich do zabawy. W trakcie zabawy odbyło się losowanie wspaniałych nagród z biletów wstępu i loteria fantowa. Podziekowanie dla wieloletnich działaczy klubu z ramienia Związku Polonijnych Klubów Piłkarskich i upominki w postaci książek wręczył vice-prezes ZPKP Wojciech Ziębowicz.

Zarząd SC Vistula składa podziękowania wszystkim osobom którzy zorganizowali tę wspaniałą impreze. Podziękowanie dla władz miasta Garfield wraz z Thomas Duch  którzy zaszczycili nas swoją obecnością