3-1 Wisły w meczu ligowym
SC Vistula Garfield - Villaznimi AACC 3 : 1 (0:1)   Bramki:  Pawel Kondratowicz (Nikolce Iloski).  Viktor Pervushkin (Dean Wright),  Paweł Kondratowicz (Paul Lee).
Skład Wisły: Anthony Caruso, Krzys Kondratowicz, Wojciech Piwowarczyk, Kiril Nesterov, GooguNamruev, Viktor Pervushkin, Mikołaj Kozdroń, Jakub Gniazdowski, Nikolce Iloski, David Wilson,  Paweł Kondratowicz. Wchodzili: Dean Wright, Jonathan Gutierrez, Keijon Davis, Paul Lee, Igor Trajceski, Ofek Nahar. Trener: Chris Karcz
Wisła odrobiła straty po zeszłotygodniowej porażce w regionalnym pucharze, wygrywając z Vllaznimim AACC. Wisła od początku stworzyła sobie wiele okazji przed przerwą do zdobycia bramek i powinna była strzelić cztery, pięć bramek. A to jednak goście zdobyli pierwszą bramkę w meczu, gdy rzut wolny nie został odpowiednio obroniony przez obronę Wisły. Kiedy powinniśmy spokojnie wygrywać, do przerwy przegrywaliśmy 0-1. Wisła wyszła na drugą połowę zdeterminowana, by wrócić do gry i wygrać mecz. Nikolce Iloski świetnie pobiegł lewym skrzydłem i dokładnie dośrodkował do Pawła Kondratowicza, który strzelił z bliskiej odległości wyrównującą bramkę. Wisła objęła prowadzenie kilka minut później, kiedy po dośrodkowaniu Deana Wrighta Viktor Pervushkin przerzucił piłkę nad bramkarzem i wyprowadził nas na prowadzenie 2:1. Szala przychyliła się na naszą stronę po zdobyciu trzeciej bramki, gdy piłkę prostopadłą od Paula Lee otrzymał Paweł Kondratowicza który zdobył drugiego gola w meczu i ustalił wynik meczu na 3-1.

W kolejnym meczu Wisła zmierzy się z Ironbound na wyjeździe w Pucharze Stanu w najbliższą niedzielę.
   Kącik Statystyka:(od sezonu 2010)