Awans Vistuli do kolejnej rundy

SC Vistula Garfield - Kearny Scots 3:0 (2:0)

Bramki: Pawel Kondratowicz, Wojciech Piwowarczyk, i Mikolaj Kozdron

Sklad Vistuli: Anthony Caruso, Clay Smith, Krzystof Kondratowicz, Wojciech Piwowarczyk, Ethan Streeter, Mikolaj Kozdron, Jonathan Sanchez, Nikolce Iloski, Viktor Pervushkin, David Wilson, i Pawel Kondratowicz. Wchodzili: Jakub Golabek, Jakub Gniazdowski, Paul Lee, Googu Namruev. Trener: Krzys Karcz

Wisła kontynuowała zwycięską formę po turnieju halowym im. Górskiego, wygrywając 3:0 na wyjeździe z Kearny Scots w Warner Fricker Cup. Przeciwnikiem był dobrze wyszkolony zespół, który momentami dobrze operował piłką. Wisła potrafiła jednak dominować przez większą część meczu. Stworzyliśmy wiele okazji, zmuszając ich bramkarza do kilku dobrych interwencji. Około trzydziestej minuty dośrodkowanie Wiktora Perwuszkina trafiło na głowę Pawła Kondratowicza. Kilka minut później Nikolce Iloski po rzucie rożnym ponownie wpakował piłkę w pole karne, po czym Wojciech Piwowarczyk przed przerwą podwoił prowadzenie Wisły. Druga połowa była walką między dwoma zespołami, a Wisła nadal miała większe szanse na zdobycie gola. W siedemdziesiątej minucie po rzucie rożnym Nikolce Iloski na długim słupku trafił Mikołaj Kozdroń, który wyprowadził Wisłę trzema bramkami.

Pod koniec marca zagramy przeciwko zwycięzcą Jackson Lions i Jersey Shore Boca, aby zadecydować, kto będzie reprezentantem New Jersey w Pucharze Wernera Frickera.

Tak podsumował pierwszy mecz wiosenny na otwartym boisku obrońca a zarazem kierownik drużyny Krzysztof Kondratowicz.