Czwarta wygrana U9 Panthers !

U9 Panthers wygrywają mecz za meczem nie dając szans rywalom, w dzisiejszym meczu już do przerwy wykonali limit bramkowy i prowadzili 7:0, po przerwie mogli tylko kontrolować gre i ostatecznie wygrali 9:3. To czwarta wygrana drużyny trenera Zagórskiego, nasze Pantery bez straty punktu zajmuja 2 miejsce w swojej grupie.

U9 SC Vistula Panthers - Nutley  9 - 3 (7-0)

Bramki: Alex Gibas -2, Alex Lyszczarczyk-2, Gustaw Palasz-2, Eryk Dolecki, Lukasz Tecza,Alex Witko.

Skład Panthers: Olivier Boguski, Olivier Biały, Eryk Dolecki, Alex Gibas, Jan Lesniecki, Alex Lyszczarczyk,, Jason Mallon, Gustaw Palasz, Patryk Palasz, Maciej Rusiecki, Lucas Tecza, David Trela, Alex Witko, Maksymilian Zagorski, Nicholas Zagorski. Trener Bogdan Zagórski.

W niedzielę drużyna Panthers rozegrała mecz zaległy z Fairview na boisku w Garfield odnosząc przekonowujące zwycięstwo 7:0 po bramkach: Alex Lyszczarczyk i Alex Witko -po 2, Alex Gibas, Olivier Biały i Gustaw Pałasz po-1. Po niedzielnym meczu SC Vistula Panthers zajmuje pierwsze miejsce w swojej grupie.