Dobry początek U9 Stars !

U9 SC Vistula Stars - Ceder Stars Academy 5 : 0 (2:0) Bramki: 18min.i 22min. Max Kolat, 31min. David Chudzik, 37min. Eric Zawada, 44min. Eric Moroz.

Skład: Alan Rutkowski,Alex Wojtowicz,Kristian Nitek,Simon Gorczowski,Eric Zawada, Sebastian Frankowski,Eric Moroz,Gabriel Serafin,Max Kolat,Max Majewski,Adrian Rojek,David Chudzik

Rozpoczął się nowy sezon piłkarski-jesien 2015 U-9 STARS trenera Piotra Sali rozegrali pierwszy mecz sezonu.Wszyscy byli ciekawi jak młodzi piłkarze poradzą sobie w nowej lidze.Od tego roku U-9 STARS zgłoszeni są do ligi MAPS.Wyższy poziom gry ,bardziej wymagające zespoły,nowe cele,nowe wymagania.W poprzednich dwóch sezonach piłkarze Piotra Sali przyzwyczaili nas do zwycięstw. Pierwsze spotkanie zostało rozegrane na boisku w Garfield (Belmont Oval) w sobotę 9-12-2015.Przeciwnik to dobrze nam znany zespół Cedar Stars Academy.Zaraz po pierwszym gwizdku nasi zawodnicy pokazali że są dobrze przygotowani do nowego sezonu. Z łatwością przeprowadzali ataki i mieli kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramek. Pierwsza bramka została zdobyta w 18 min. a bramkę strzelił Max Kolat.W 22 min. poraz drugi w tym meczu bramke zdobył Max Kolat.w 31 min było już 3:0 dla STARS,bramka David Chudzik.W 37min na 4:0 podwyższył Eric Zawada i w 44min bramke zdobył Eric Moroz.Mecz zakończył się zwycięstwem U-9 STARS 5:0.Brawo młodzi piłkarze,Brawo trener Piotr Sala. Wspaniały początek rozgrywek. Już w następna niedziele 9-20-2015 1:00pm rownież w Garfield następny mecz.

Zapraszamy.

A wyczerpujaca relacje z meczu napisal Czarek Zawada.