Dreszczowiec z Happy ends !

U11 Future Sa 06 Besa - SC Vistula Stars 2 : 3 Bramki: Christian Ramirez, Jeff Bryjak, Simon Gorczowski.

W niedziele 9-11-16 zespół U-11 Stars meczem na wyjezdzie rozpoczeli rozgrywki w lidze EDP 1-st Division North. Przeciwnikiem był zespół Future SA 06. Na początku meczu nasi zawodnicy przeprowadzili kilka akcji i bylismy blisko zdobycia gola,ale to gospodarze cieszyli się w 14 minucie ze zdobycia bramki.Od tej chwili nasi chłopcy pogubili sie i właściwie wybijali piłke broniąc się przed atakami gospodarzy.Efektem takiej gry była druga bramka dla Future w 26 minucie.Przegrywalismy 0:2 i gra nie wygladala dobrze.W 29 minucie Kristian Nitek mocno uderzyl z rzutu wolnego,bramkarz wypuscil pilke przed siebie a Christian Ramirez zdobyl gola.Tak wiec do przerwy bylo 2:1 dla Future.Ten gol dodal naszym pilkarzom wiary ze moga osiagnac dobry wynik.W czasie przerwy zawodnicy na pewno uslyszeli kilka mocnych slow od trenera,gdyz gra w drugiej polowie mogla sie juz podobac.Od poczatku to nasi gracze zaczeli atakowac a gospodarze widac ze byli zaskoczeni taka sytuacja.Kilka ladnych akcji i w koncu wyrownujemy.Strzelcem bramki byl Jeff Bryjak.Stars nie zwalniali i 52 minucie ladnym strzalem Simon Gorczowski daje nam upragnione prowadzenie.Wygrywamy 3:2 ale do konca meczu jeszcze 18 minut.Future zaczelo grozniej atakowac ,ale pilka mijala nasza bramke.Kilka groznych strzalow obronil Alan Rutkowski.Zoltka kartke otrzymal zawodnik gospodarzy za kopniecie naszego zawodnika pod oko.My tez mielismy kilka ladnych akcji po ktorych moglismy zdobyc gole ale braklo troche szczescia.Natomiast duzo szczescia mielismy pod nasza bramka.Strzal rozpaczy po zamieszaniu na naszym polu karnym laduje na poprzeczce i pilka wypada poza boisko.Ostatnie minuty nasi zawodnicy umiejetnie utrzymywali pilke daleko od wlasnej bramki i utrzymali zwyciestwo.Po slabej pierwszej polowie, druga przyniosla nam wiele emocji i pierwsze zwyciestwo w EDP. Gratulacje.

Relacja: Czarek Zawada