Niespodziewana porazka !

Empire United - SC VISTULA   4 : 3  Bramki: Chris Karcz  , Christopher Kondratowicz

Skład: Tomasz Kościukiewicz, Marcin Kasica, Christopher Kondratowicz, Marek Brzyzek, Krzysztof Duda, Samuel Benel, Jakub Gołąbek, Łukasz Hausner, Sebastian Gostyński, Maciej Wołoszyn, Chris Karcz, Paweł Kondratowicz, Marcin Janeczko, Michał Dmochowski.

Nispodziewanej porażki doznała nasza drużyna w 7 kolejce spotkań ligowych na wyjezdzie ulegając Empire United 3 : 4. Wisła była vice liderm a nasz rywal zajmował 9 miejsce w tabeli i wydawało się że powinniśmy zbogacić swoje konto punktowe tak jedna się nie stało a rywal okazał się wymagającym przeciwnikiem. Punków będziemy szukać w najbliższą sobote w meczu z North Jersey Alliance FC.

Wszystkie wyniki 7 kolejki:

Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście