Wisła gra na wyjeździe

W 20 kolejce ligowej EPSL Metropolitan Conference Wiślacy rozegrają na wyjeździe​ a ich rywalem będzie drużyna KidSuper Samba AC.

Niedzielny rywal Vistuli w tabeli ligowej zajmuje 9 miejsce z 18 punktami a co za tym idzie w razie zwycięstwa Wisły przeskoczymy naszych najbliższych rywali w tabeli. Przypomnijmy Wisła po rozegraniu 18 meczy ligowych ma punktów 16. W meczu jesiennym obu drużyn na boisku w Clifton lepsza była drużyna KidSuper Samba która wygrała 4:3 w tamtym meczu bramki dla Wisły zdobywali Wojtek Piwowarczyk -2 I Mikołaj Kozdroń-1. Nasz nabliższy rywal jest groźnym rywalem i zdobywa dużo bramek w 19 meczach strzelił 33 bramki, Vistula w 18 zdobyła ich 22. Kto zatańczy zwycięską Sambe w niedzielę?

Vistula ma lepszy bilans w ostatnich 5 meczach z których wygrała 3 a w 2 doznała porażek, nasi rywale w ostatnich 5 meczach nie wygrali ani jednego 2 zremisowali I doznali 3 porażek.

Ostatnie 5 meczy obu drużyn
KidSuper Samba AC Wynik S.C.Vistula Garfield Wynik
Manhattan Celtic 0 - 3 Jersey Devils  4 - 1
NY Athletic Club 3 - 6 Doxa FCW 0 - 5
Hoboken FC 1912 2 - 3 Zum Schneider FC 03 1 - 2
Doxa FCW 0 - 0 Manhattan Celtic 1 - 0
Zum Schneider FC 03 2 - 2 Hoboken FC 1912 2 - 1

Wszytkie mecze 20 kolejki:

EPSL-Metropolitan Conference
Lansdowne Yonkers - : - NY Pancyprian Freedoms
KidSuper Samba AC - : - S.C.Vistula Garfield
Suffolk County FC - : - Hoboken FC 1912
NY Greek Americans - : - Doxa SC
Manhattan Celtic - : - NY Athletic Club
Zum Schneider FC 03 - : - Central Park Rangers FC

Rezerwy Wisły rozegrają mecz 14 kolejki ligowej w lidze GSSL a jej rywalem będzie znana nam bardzo dobrze drużyna Sport Club Portuguase mecz odbędzie się na boisku rywala już dziś o godzinie 21.15.

GSSL - Premier Division

Sport Club Portug.
S.C.Vistula Garfield
Sport Club Portug. vs S.C.Vistula II Garfield