Wygrana Wisły z CPR

S.C. Vistula Garfield - Central Park Rangers 2 : 0 (0:0)

Bramki:  (77, 90min) David Wilson - 2 ( asysta: Hubert Dul i Ofek Nahar)

Skład wyjściowy: Anthony Caruso, Wojciech Piwowarczyk, Robert Kruk, Krzyś Kondratowicz, Keijon Davis, Dean Wright, Jonathan Gutierrez, Krzyś Karcz, Googu Namruev, Hubert Dul, i Paweł Kondratowicz. wchodzili: Marek Mikanik, Johannes Alvarez, David Wilson, Matthew Fernandez, Ofek Nahar, Viktor Pervushkin, i Jakub Gniazdowski. Trener: Krzyś Karcz.

W sobotę w bardzo trudnych warunkach Wisła pokonała u siebie CPR 2:0. Deszcz ustał, jednak boisko było bardzo śliskie, a w Clifton wiał bardzo silny wiatr. Goście w pierwszej połowie grali pod wiatr, więc Wisła uważała że musi mocno naciskać na przeciwnika aby objąć prowadzenie. W pierwszej połowie żadna z drużyn nie była w stanie stworzyć zbyt wielu okazji, a w dalszej części spotkania Wisła grała coraz lepiej i stawała się coraz silniejsza. Wisła była bliska zdobycia bramki tuż przed przerwą, gdy wiatr poniósł kopnięcie Anthony'ego Caruso w stronę Krzysia Karcza. Karcz próbował lobować bramkarza, jednak jego strzał minął słupek. Po przerwie Wisła nadal wywierała presję, a bramkarz gości znakomicie obronił strzał Huberta Dula. W 77. minucie Hubert podał do Davida Wilsona, który znalazł się sam na sam z bramkarzem. Wilson nie popełnił błędu, dając Wiśle prowadzenie. CPR próbowało doprowadzić do remisu, jednak nie udało im się pokonać obrony Wisły. W 90. minucie Wisła po rzucie rożnym przeprowadziła kontratak, a Ofek Nahar wszedł w grę Davida Wilsona, który włożył piłkę między nogi bramkarza i potwierdził trzy punkty.

Relacje z meczu przekazał Krzyś Kondratowicz

Kącik Statystyka:(mecze ligowe od sezonu 2010/2011)
123 tyle meczy w barwach Wisły rozegrał Chris Karcz
33 to cyfry Anthony Caruso w barwach Wisły (który w piątek obchodzić będzie 25-te urodziny)
15 meczy ligowy w barwach Vistuli rozegrali David Wilson i Marek Mikanik. David 15 występ uwiecznił dwoma bramkami.