Wyjazdowa wygrana Vistuli

Manhattan Celtic - Wisła Garfield 0 : 1 (0:0)

Bramka: (86min). Paweł Kondratowicz (asysta: Krzyś Kondratowicz)

Skład wyjściowy: Anthony Caruso, Marek Mikanik, Adrian Rojek, Keijon Davis, Dean Wright, Ofek Nahar, Igor Trajceski, Jakub Gniazdowski, Krzyś Karcz, Viktor Pervushkin, i Paweł Kondratowicz. wchodził: Krzyś Kondratowicz

Wisła wygrała zaciętą walkę na wyjeździe z wysokim i wysportowanym zespołem Manhattan Celtic. Ze względu na kontuzje i dostępność, liczba graczy była bardzo ograniczona. Na mecz przyszedł kontuzjowany Krzyś Kondratowicz, ale ze względu na brak możliwości kadrowych w tym meczu został zmuszony do gry. Wisła przez cały mecz walczyła dzielnie. Każdy z zawodników na boisku zasługuje na wielkie uznanie za walkę, którą pokazał. W całym meczu Wisła stwarzała sobie kilka okazji, jednak gospodarze kontrolowali znaczną część spotkania. Na cztery minuty przed końcem Wisła wywalczyła rzut wolny w okolicach środka pola. W pole karne posłano długą piłkę, o którą walczył Krzyś Kondratowicz ze środkowymi obrońcami Celticu. Piłka trafiła do Pawła Kondratowicza, który jednym dotknięciem trafił w róg bramki. Udało nam się utrzymać wynik i zdobyć ważne trzy punkty. Podsumował grający kierownik drużyny Krzyś Kondratowicz.

Vistula bardzo dobrze radzi sobie w rundzie wiosennej w meczach ligowych na 5 rozegranych spotkań wygrała 4 co przyniosło jej zdobycz w postaci 12 punktów i awans w tabeli. A w niedzielnym meczu dobra współpraca braci Kondratowiczów którzy zagwarantowali Wiśle 3 punkty.

Trener seniorów S.C.Vistuli Chris Karcz dziś obchodzi swoje urodziny 100 LAT !!! trenerze.

Free Happy Birthday Gif Images | Animated Birthday GIFs ...

Kącik Statystyka:(mecze ligowe od sezonu 2010/2011)
565  bramekę w meczach ligowych dla Vistuli zdobył Paweł Kondratowicz
125  meczy ligowych rozegrał Chris Karcz w barwach Wisły