Zmiany w drużynie seniorów !

Do kilku ważnych zmian doszło przed sezonem 2015/2016 w pierwszej drużynie SC Vistula. Piotr Golabek dotychczasowy manager drużyny ze wzgledów osobisto-rodzinnych postanowił mniej czasu poświęcać drużynie i po zakończeniu sezonu wiosennego obowiązki menagera przyjeli Tomasz Kościukiewicz i Marcin Janeczko, trenerm pierwszego zespołu pozostał Konrad Kruczek. Oczywiście wszyscy wyżej wymienieni ciągle są aktywnymi piłkarzami.

Oto co przed sezonem o drużynie powiedział grający manager zespołu Tomek Kościukiewicz:

Przed sezonem rada drużyny prowadziła rozmowy na temat przyszłości drużyny seniorskiej. Co chcemy osiągnąć z drużyna oraz w jakiej lidze chcemy występować.Po długich rozmowach kilku spotkaniach doszliśmy do porozumienia że gramy dalej w GSSL oraz że odmładzamy zespół. Otworzyliśmy drogę do drużyny seniorskiej dla młodzieży która trenuje w Wiśle oraz kilku młodych zawodników pozyskalismy z zewnątrz.Jest z nami utalentowany bramkarz Alex Kłos (z drużyny juniorów, na zdjęciu) który ma predyspozycje na dobrego bramkarza. Także Dawid Hlawacz (z drużyny juniorów) zasilił zespół seniorski. Jest to młody błyskotliwy obrońca który będzie doskonalił swoją grę w drużynie pod okiem starszych doświadczonych kolegów.W środku pola bardzo dobrze spisuje sie Jakub Gołabek który wyrasta na lidera młodszych kolegów i w przyszłości będzie to bardzo mocny punkt drużyny. Wisła tworzy nowa młodsza jakość o której w niedługim czasie bedzie słychać i z pewnością przyciągnie do siebie kolejnych młodych uzdolnionych zawodników.