Z GSSL do EPSL

Nowy sezon – nowe cele, przed piłkarzami pierwszej drużyny S.C.Vistuli która najbliższy sezon grać będzie w wyższej klasie rozgrywkowej a mianowicie w lidze Eastern Premier Soccer League (EPSL).

Po zajęciu 1-szego miejsca w ubiegłym sezoniew Super Division Garden State Soccer League Wiślacy awansowali do wyższej ligi. Rezerwy Wisły czyli II drużyna Eagles będzie dalej występować w lidze GSSL prawdopodobnie w Super Division.

Jak informuje menadżer drużyny Krzysztof Kondratowicz Vistula rozpoczeła już treningi i trenuje w środy i piątki o godzinie 8pm na boisku 20th Century Park w Garfield przy 75 Elizabeth Str.

Zawodników chcących reprezentować barwy S.C.Vistula Garfield zapraszamy na treningi i zgłoszenie się do menadżera Krzysztofa Kondratowicza lub trenera Chrisa Karcza.

Players who want to represent the S.C.Vistula Garfield are invited to practice and contact manager Christopher Kondratowicz or coach Chris Karcz.

Kontakt:

Head Coach:Christopher Karcz