Conquistador FC - SC Vistula 3 -4 !

Conquistador FC - SC VISTULA     3 - 4    Bramki: Chris Karcz Paweł

Skład: Aldo Munoz- David Hlawacz, Krzysztof Kondratowicz, Sebastian Valencia, Samuel Benel, Jakub Gołąbek, Łukasz Hausner, Sebastian Gostyński, Paul Lee, Adrian Baranowski, Paweł, Chris Karcz, Krzysztof Duda, Kamil Doktor, Marcin Janeczko Michał Dmochowski, Fabian Allan, Andrew Rune.

Drugą kolejke ligową w lidze GSSL rozpoczely drużyny Conquistador i SC Vistuli, Wiślacy po sobotnim zwycięstwie na Clifton Elite wyjechali na mecz do Jersey City gdzie zagrali z miejscową drużyna Conquistador FC. Także w wyjazdowym meczu SC Vistula zdobyła 4 bramki co pozwoliło odniesć jej zwyciesto 4-3 na gospodarzami spotkania. Po tej wygranej Wiślacy zajmują I miejsce w tabeli z 6 punktami.

Kącik Statystyka:

120 - tyle meczy ligowych rozegrał Łukasz Hausner.

35 - razy w barwach pierwszej drużyny wystąpił Christopher Kondratowicz.

4 - zawodników zadebiutowało w SC Vistula w meczu ligowym: Aldo Munoz (15 lat), Kamil Doktor, Andrew Rune, Fabian Allan.