Na koniec rundy z Conquistador FC !
MECZ  PRZEŁOŻONY

W najbliższą sobote pierwsza drużyna SC Vistuli rozegra ostatni mecz rundy jesiennej a rywalem Wiślaków będzie zespół Conquistador FC. Mecz odbędzie się w sobotę 1 grudnia o godzinie 7:00pm na boisku Athenia Complex, przy 718 Clifton Ave w Clifon NJ.

Z Conquistador FC graliśmy już tej jesieni co za tym idzie jest to mecz rewanżowy w pierwszym meczu na wyjeździe SC Vistula wygrała 4-3 po bramkach Krzysztofa Karcza (3) i Pawła Kondratowicza (1). Bilans spotkań jest korzystny dla Vistuli która wygrała 4 mecze w 1 był remis i 2 przegrała, co ciekawe dwie porażki Wiślaków to w roli gospodarza spotkań. Bilans bramkowy 22-19 na korzyść Vistuli, w ubiegłym sezonie SC Vistula odniosła najwyższe zwycięstwo z Conquistador 7-0 ale zdażyła się też porażka 2-9. W przypadku wygranej Wiślaków drużyna awansuje na przynajmniej 2 miejsce w tableli kończacej runde jesienną. 9 bramek bramkarzowi Conquistador strzelil Chris Karcz czy będzie bramka 10 i kolejne przekonamy się już w sobotę.

Zobacz STATYSTYKI