Wojtek Ziębowicz wyróżniony !

Wieloletni trener i dzialacz klubu SC Vistula Wojciech Ziębowicz został wyróżniony przez Bergen County za działalność na rzecz Polonii i powiatu Bergen w dniu Święta Niepodległości Polski i Podniesienia Polskiej Flagi w Hackensack New Jersey. Gratulujemy !

Wojtka Ziębowicza przedstawiać nie trzeba wszyscy wiedzą jak oddany jest polonijnej piłce nożnej i działalności dla Polonii, Do USA przyleciał w 1984 roku i zamieszkał w Clubie Wisła który stał się jego drugim domem, w SC Vistuli rozpoczął prace z młodzieżą jako trener a następnie pisał reportaże sportowe do Nowego Dziennika. Wraz z Tadeuszem Suchodolskim załlożył Związek Polonijnych Klubów Piłkarskich (PASA) w którym działa do dnia dziesiejszego a związek w następnym roku będzie obchodził 30-lecie istnienia.

Wyroznienie dla dzialacza ZPKP