Porażka i remis na początek

Wiślacy rozpoczeli sezon ligowy meczem z Motown FC na boisku rywala, mecz był zacięty i stal na dobrym poziomie a o jedną bramke lepsi okazali się rywale wygrywając 2-1. Bramkę dla Vistuli zdobył Paweł Kondratowicz po podaniu Tomka Radonia.

Skład Wisły: Józef Magiera, Krzyś Kondratowicz, Łukasz Hausner, Patryk Gruca, Julian DiLeo, Adrian Baranowski, Kenneth Andrade, Jacob Baca, Ofek Nahar, Paul Lee, Chris Karcz, Viktor Pervushken, Googu Namruev, Thomas Radon, Paul Kondratowicz, Jeremy Witherspoon, Marcin Janeczko.

Po kilku latach drużyna Wisły powróciła na boisko w Garfield w meczu z Portugalczykami, Wiślacy przed własną publicznością zremisowali 2-2 a obie bramki zdobył Paweł Kondratowicz po asystach Tomka Radonia i Chrisa Karcza.

Skład Wisły: Marcin Janeczko- Krzys Kondratowicz, Łukasz Hausner, Patryk Gruca, Julian DiLeo- Ofek Nahar, Chris Karcz, Paul Lee, Googu Namruev, Paul Lee, Tomek Radon- Paweł Kondratowicz, Wchodzili: Adrian Baranowski, Kenneth Andrade, Jacob Baca, Konrad Kruczek, Sebastian Gostynski,

Kącik statystyka
255  tyle punktów zdobyła S.C Vistula w meczach ligowych
75  mecz ligowy w barwach Wisły rozegrał Sebastian Gostyński