Rezerwy Wisły wygrywają z Sportfriends Polonią

S.C.VISTULA II Eagles - Sportfriends Polonia SC  6 - 0 (3:0)

Bramki: Nicolce Iloski (23min), Nicolas Cardenas (29min), Jorge Salas (37min), Radostin Pehlivanov (71min), Jorge Salas (81min), Radostin Pehlivanov (88min).

Sklad Vistuli II: Jomar Vizcaino, Jakob Baca, Nicolas Cardenas, Michael Escaleira, John Gonzalez, Nikolce Iloski, Sebastian Medina, Kiril Nestorov, Chris Pedroza, Radostin Pehlivanov, Andre Sajnovski, Jorge Salas, Piero Scrofani, Otari Tsikareshvili. Trener: Chris Karcz, Krzysztof Kondratowicz

Rezzerwy Wisły wygrały w meczu derbowym z Sportfriends Polonią SC w lidze GSSL Semi-Pro Division 6 - 0 prowadząc do przerwy 3-0. Mecz rozpoczął się w samo niedzielne południe i rozpoczoł się od przewagi rezerw Wisły które z animuszem natarły na bramkę rywali, po około 15 minutach gry mecz się wyrównał aż do 23 minuty kiedy to Wiślacy zdobywają pierwszą bramkę na 1-0. Od tego momentu przewagę na boisku utrzymują rezerwy Vistuli stawrzając sytuacje bramkowe i zamieniając je na bramki najpierw w 29 minucie i podwyżaszająć na 3-0 w 37 minucie meczu. Druga drużyna Wisły dobrze radziła sobie w środku boiska gdzie wyraznie dominowała.

Druga połowa meczu była już spokojniejsza Wiślacy szanowali piłkę długo rozgrywając a zawodnicy Poloni starali się atakować i zdobyć kontaktową bramkę jednak Wiślacy dobrze się broniji i szukali szansy w kontrataku i po jednym z nich w 71 minucie Vistula podwyższa wynik na 4-0. Od tego momentu Wiślacy śmielej zaatakowali i stworzyli kilka sytuacji bramkowych z czego dwie zamienili na bramki. Jedną w 81 minucie spotkania a ustalili wynik meczu na 6-0 w 88 minucie. Mecz jak na derby przystały był ciekawy i dostarczył wiele emocji, młoda drużyna Chrisa Karcza rozegrała dobry mecz i odniosła pierwsze zwycięstwo w lidze i na własnym boisku.

Bulldogs FC - S.C.VISTULA 2 : 0

Pierwsza druzyna Wisly przegrala na wyjezdzie z Bulldogs FC 2-0 to druga porazka Wislakow w rundzie jesiennej sezonu 2021/2022. Kolejny mecz pierwsza Vistula rozegra w sobote z Persippant FC w Garfield.