ZAPOWIEDŹ: Meczów

W najbliższą niedzielę pierwsza i druga drużyna Vistuli rozegra drugą kolejke spotkań sezonu 2021/2022. Pierwsza kolejka spotkań nie należała do udanych obie nasze drużyny nie zdołały zdobyć punktów, czas na pierwsze punkty.

Vistula od tego sezonu posiada drużynę rezerw a co zatym idzie wielu nowych zawodników szeroka kadra liczy 40 nazwisk z czego 21 to nowi gracze naszego klubu którzy potrzebują czasu żeby się zgrać z drużyną.

W niedzielę jedynka Vistuli wyjeżdza do East Brunswik na mecz z Bulldogs FC a rezerwy zagrają mecz derbowy w Semi-Pro Division z Sportfriends Polonia SC Wayne na boisku 20th Century w Garfield w niedzielne południe.

Sun. 09/26 godz. 7:00pm  Bullldogs FC – S.C.VISTULA Garfield

Boisko: Heavenly Farm Fields, 440 Dunhams Corner Rd, East Brunswick NJ

W dotychczasowych meczach ligowych nasza drużyna dwa razy spotkała się z Bulldogs FC w ubiegłym sezonie wygrywając u siebie 3-1 i przegrywając na wyjeździe 1-3. Jak widać wynik remisowy trener Karcz nie będzie mógł jeszcze skorzystać z kilku kontuzjowanych zawodników-liczymy na zmienników.

Sun. 09/26 godz. 12:00pm   S.C.VISTULA II Garfield Eagles – Sportfriends Polonia SC Wayne

Boisko: 20th Century Park, 75 Elizabeth St. Garfield NJ.

Z drużyną Polonii a później Sportfriends Polonią jedynka Vistuli toczyła zaciete boje większości wygrane przez ostatnie sezony ligowe, na co stać rezerwy Vistuli tego nie wiemy. Liczymy że nasze rezerwy nawiążą równą wlkę z bardziej doświadczonym rywalem.