Rozlosowano drabinkę NJ Open Cup

W tegorocznej edycji pucharu New Jersey wystąpią dwie drużyny S.C.Vistulu co chyba nie było jeszcze tego w historii pucharu stanu.

Wisła poznała potencjalnych rywali w New Jersey Open Cup. Pierwsza drużyna Vistuli rozpocznie od II rundy a jej rywalem zostanie ktoś z pary Cruzerio FC lub NJ Santos FC. Drużyna Cruzeiro FC rywalizuje z nami w lidze w Super Division natomiast NJ Santos FC występuje jedną klase niżej w GSSL A Central Division.

Rezerwy Vistuli rozpoczną zmagania od I rundy w której zagrają z Rahway FC i Wisła II będzie gospodarzem tego meczu. W przypadku zwycięstwa Vistuli II kolejnym rywalem będzie Jackson Lions FC który w lidze rywalizuje z pierwszą drużyną Vistuli. Rywal rezerw jest też rywalem ligowym Vistuli II gra w GSSL A North Division i spisuje się na dzień dzisiejszy bardzo dobrze.

Mecze I rundy i kwalifikacyjne odbędą się 6 listopada - 13 listopada, a następna runda 20 listopada.