Seniorzy rozpoczynają rozgrywki

W niedzielę seniorzy S.C.Vistuli rozpoczynają rozgrywki ligowe. Wiślacy rozpoczną sezon od odrabiania zaległości z rundy jesiennej gdzie mają do rozegrania 3 mecze zaległe które zaplanowane są na 21 marca pierszy mecz drugi na 25 marca a trzeci na 3 kwietnia. Dwa z tych trzech meczy odbędzie się w Garfield na boisku 20th Century Park przy Elizabeth Str.

Rywalem w jutrzejszym meczu Wiślaków będzie drużyna Serbska White Eagles SC, rywale to beniaminek najwyższej klasy rozgrywek Super Division GSSL więc tym samym nie mamy żadnych statystyk bezpośrednich meczy. W ligowej tabeli White Eagles są dwie pozycje niżej od naszej drużyny z 6 punktami zdobytymi w 9 meczach.

Zapowiedz meczu:

S.C.Vistula Garfield - White Eagles SC

data: 03/210/2021

godz: 8:00pm

boisko: 20th Century Park, 75 Elizabeth Str. Garfield NJ

Dobrą wiadomością jest powrót do drużyny młodego bramkarza Aldo Munoz który w styczniu skończył 18 lat i już może występować w drużynie seniorów, w składzie jest też Wojciech Piwowarczyk i mamy nadziele że nasi zawodnicy z universytetów też będą mogli występować w drużynie trenera Chrisa Karcza. Przypomnijmy kierownikiem drużyny jest Krzysztof Kondratowicz, trenera jak i kierownika drużyny możemy zobaczyć na boisku.

Kilka ciekowostek dotyczących grających zawodników:

Najwięcej meczy w historii  Łukasz HAUSNER
Najwięcej meczy na jesieni  Łukasz HAUSNER, Chris KARCZ, Paweł KONDRATOWICZ, Ofek NAHAR, Julian DILEO
Najwięcej bramek w historii  Chris KARCZ
Najwięcej bramek na jesienii  Paweł KONDRATOWICZ