Wisła Over 30 z pucharem !

Wisła Garfield wygrywa kategorie Over 30 pokonując w finale Stal Mielec NY 4:0 po bramkach Marcina Janeczko-2 Konrada Kruczka-1 i Tomasza Kościukiewicza-1, w meczu na dobrym poziomie. Wisła szybko uzyskała prowadzenie i kontrolowala przebieg spotkania zdobywając kolejne bramki. Wisla grała w grupie B trzy-zespołowej i wygrywla obydwa mecze z Husarią 11:3 po bramkach Konrada Kruczka-4, Marcina Janeczko-3 Łukasza Hausnera-3 i Marcina Kasicy-1 i Polonia Wallington 5 :1 po bramkach Konrada Kruczka-2 Tomka Kościukiewicza-2 i Łukasza Hausnera-1 i awansowała do finału w którym pewnie wygrała ze Stala Mielec NY.

Wislacy grail w skladzie: Bogdan Piekło, Marcin Kasica, Konrad Kruczek, Łukasz Hausner, Tomasz Kościukiewicz, Marcin Janeczko, Marek Halupka i Wojtek Kolbik. Przy tym składzie i grą którą zaprezentowali nasi piłlkarze można się spodziewać że przez następne lata kategoria Over 30 będzie należała do Wiślaków czego im i nam życzymy. Warto zauważyć że w polu grał etatowy bramkarz Wisły Tomasz Kościukiewicz i zdobył 3 bramki, a może Tomek pomyśli i zmianie pozycji na boisku ?

Wisła Garfield w Over 30 !