Wisła z pucharem Deyny

W zakończonym turnieju piłkarskim organizowanym przez Związek Polonijnych Klubów Piłkarskich Memoriale Kazimierza Deyny drużyny Vistuli powracają z sukcesem. Pierwsza drużyna w kategorii Open nie miała sobie równych i zwyciężyła w całym turnieju pokonując w finale Polonię Wallington 2 - 0, natomiast Wiślacy w kategorii Over 40 zajeli ostatecznie 3 miejsce.

Wiślacy w kategorii Open turniej rozpoczeli od remisu ze Stalą Mielec NY 3-3, kolejnym rywalem Vistuli była Polonia Wallington w tym meczu Wiślacy nie mogli stracić punktów i tak też śię stało Wisła wygrała pewnie 4-0 i do ostatniego meczu grupowego Wiślacy przystępowali z 4 punktami. W ostatnim meczu rywalem naszej drużyna była Polonia NY i z tego meczu Vistula wyszła zwycięsko wygrywając 2-1 i awansując do finału z pierwszego miejsca.

W meczu finałowym rywalem Wisły była drużyna Polonii Wallington z którą Wisła wygrała w meczu grupowym 4:0 ale finał to kolejny mecz i wynik w takim meczu jest zawsze otwarty. Ale w tym dniu SC Vistula była zdecydowanie najlepszą drużyną turnieju i w finale po raz drugi pokonali Polonię Wallington 2:0 po bramkach Pawła Kondratowicza. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany zawodnik SC Vistuli Łukasz Hausner a najlepszym strzelcem turnieju z 5 bramkami został Paweł Kondratowicz. Gratulujemy drużynie SC Vistuli jak i wyróżnionym zawodnikom.

Skład SC Vistuli na Memoriale Kazimierza Deyny:  Józek Magiera, Krzyś Kondratowicz, Łukasz Hausner, Adrian Baranowski, Patryk Gruca, Ofek Nahar, Nikolce Iloski, Googu Namruev, Tomek Radoń, Chris Karcz, Pawel Kondratowicz, Julian DiLeo, Kuba Gniazdowski, Aziz Ziyaev, Kuba Iwaniuk, Konrad Kruczek, Paul Lee, Marcin Janeczko.

Mecz finałowy:
SC Vistula Garfield - Polonia Wallington SC   2 - 0
Bramki: Paweł Kondratowicz (2)
Mecze grupowe:
Stał Mielec NY - SC Vistula Garfield 3-3
Bramki: Paweł Kondratowicz (2), Chris Karcz (1)
Polonia Wallington SC - SC Vistula Garfield 4-0
Bramki: Tomek Radon (1), Kuba Gniazdowski (1), Chris Karcz (1), i Aziz Ziyaev (1)
SC Vistula Garfield -  Polonia NY 2 -1
Bramki: Paweł Kondratowicz (1) i Nikolce Iloski (1)
Lp Drużyna Pkt. Br. Zw - Re - Pr.
1  SC Vistula Garfield 7 9 - 4 2  -  1  -  0
2  Polonia Wallington SC 6 5 - 4 2  -  0  -  1
3  Polonia NY 3 3 - 7 1  -  0  -  2
4  Stal Mielec NY 1  4 - 6 0  -  1  -  2

Wszystkie wyniki turnieju w kat. OPEN

SC Vistula Garfield O40 turniej rozpoczeła bardzo dobrze wygrywając z Belweferem 3-0 i w takim samym stosunku ze Stalą Mielec NY i zajeła pewnie pierwsze miejsce w grupie B, problemy przyszły w półfinale gdzie Wiślacy spotkali się z Polonezem SC NY w którym Wiślacy ulegi 0-2 i pozostała im walka o 3 miejsce w turnieju. W meczu o 3 miejsce Wisłą wygrała w rzutach Karnych ze Stalą Mielec NY 4-2 kończąc turniej na 3 miejscu. W finale kategori Over 40 Polonez SC NY pokonał Polonię NY 1-0 i to Polonez wygrał kategorię Over 40.
Wyniki SC Vistuli O40
Półfinał:
SC Vistula - Polonez SC NY 0 - 2
Mecz o 3 miejsce:
SC Vistula - Stal Mielec NY 0-0 (4 - 2k)
Mecze grupowe Wisły:
Lp Drużyna Pk Br. zw - Re - Pr