Wiślacy wyróżnieni a Balu Sportowca !

Zawodnicy naszego klubu SC Vistula zostali wyróżnieni na Balu Sportowca ,,Złota 11 ZPKP" oragnizowanym od wielu lat przez Związek Polonijnych Klubów Piłkarskich. Nasz klub spośród wielu polonijnych klubów był najliczniej reprezentowany bo aż przez 6 przedstawicieli a dodać trzeba do tego grona też Zbigniewa Kubika który wyróżniony został jako działacz roku ZPKP, Zbyszek to były prezes SC Vistula. Po raz pierwszy na Balu Sportowca zostali wyróżnieni juniorzy a to zaszczytne wyróżnienie trafiło do dwojga naszych młodzieżowych zawodników: juniorki Angeliki Małkowski i juniora Kacpra Pieli. W kategorii ,Złota 11" z naszego klubu wyróżnieni zostali Chris Karcz i Jakub Gołąbek którzy niewątpliwie zasłużyli sobie swoją grą w roku 2017 na to wyróżnienie. Chris rozegrał 13 meczy ligowe zobywając 17 bramek, Kuba rozegrał 15 meczy 5 bramek. Jako Odkrycie Roku wybrany został Paweł Kondratowicz, 16 lat który już gra z powodzeniem w pierwszej drużynie naszego klubu i tworzy duet napastników z Karczem. Paweł jest jednym z najlepszych zawodników High School w New Jersey. Trenerem Roku w kategorii drużyn młodzieżowych został Bogdan Zagórski który z powodzeniem prowadzi drużyne juniorów Panthers która wygrała lige EDP i w ostatnim sezonie wygrwała kilka turnieji.

Oto lista wyróżnionych Wiślaków w poszczególnych kategoriach:

Złota 11 ZPKP Roku 2017

Chris KARCZ i Jakub GOŁĄBEK

Odkrycie Roku 2017

Paweł KONDRATOWICZ

Trener Roku Młodzieży

Bogdan ZAGÓRSKI

Najlepszy Junior 2017 r.

Kacper PIELA

Najlepsza Juniorka 2017 r.

Angelika MAŁKOWSKI

Pełna lista nagrodzonych przez Związek Polonijnych Klubów Piłkarskich.

Na fotce nagrodzeni Wiślacy od lewej: Paweł Kondratowicz, Jakub Gołąbek, Angelika Małkowski, Chris Karcz i Bogdan Zagórski. Brakuje Kacpra Pieli w zastępstwie którego nagrode odebrała jego mama.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym Wiślakom którym nagrody wręczał gość honorowy Balu Sportowca Piotr NOWAK.